Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Kaulams, sąnariams, raumenims
į viršų Atgal
KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")
Jūsų kaina: 10,22 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")
Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis") Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")
Naujas vaistas

KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")


(MAISTO PAPILDAS)

Gamintojas: UAB "Valentis"
Dozuotė:
"KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")" aprašymas Kalcikinon™
Specialios medicininės paskirties maisto produktas
Tik mitybos reguliavimui esant osteomaliacijai, osteoporozei, kaulų lūžiams ir spartaus augimo laikotarpiu.
 
Kalcis ir vitaminas K reikalingas normaliai kaulų būklei palaikyti
Vitaminas D svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui
 
Sudėtis. Kalcio karbonatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, KINON™ (menachinonas-7 - vitaminas K2), stabilizatoriai skersinių ryšių natrio karboksimetilceliuliozė ir polivinilpirolidonas, lipnumą reguliuojančios medžiagos augalinis magnio stearatas ir stearino rūgštis, cholekalciferolis (vitaminas D3), lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
 
 
Kodėl reikia rūpintis kaulų sveikata?
Kaulinis audinys yra sudarytas iš kaulinių ląstelių ir kietos kalcio fosfatu bei kalcio karbonatu mineralizuotos tarpląstelinės medžiagos, suteikiančios kaulams tvirtumą. Kaip ir visame organizme, taip ir kauluose nuolat vyksta gamybos ir irimo procesai. Kaulų ląstelės, vadinamos osteoklastais, ardo seną ir pažeistą kaulo audinį, o kitas ląstelių tipas - osteoblastai gamina ir formuoja naują kaulinį audinį. Osteoblastai išskiria baltymą osteokalciną, kuris geba prisijungti kalcį. Kaulų sveikatai labai svarbus teisingas balansas tarp osteoklastų inicijuoto ardymo proceso ir osteoblastų kaulo gamybos proceso. Ši pusiausvyra gali sutrikti dėl įvairių priežasčių, pvz kalcio, specifinių vitaminų trūkumo maiste, hormonų pusiausvyros pakitimų menopauzės laikotarpiu ar po kiaušidžių pašalinimo. Tuomet , kaulai praranda tankį ir masę, tampa trapesni, greitai lūžta nuo menkos traumos. Tokia būklė vadinama osteoporoze - „tyliąja epidemija“, nes vystosi nepastebimai ir žmogus sužino, kad turi šią problemą, tik įvykus kaulų lūžiui. Ši būklė ypač pavojinga vyresniojo amžiaus žmonėms. Tarptautinio osteoporozės fondo duomenimis, osteoporozė išsivysto 1 iš trijų moterų ir 1 iš penkių vyrų, vyresnių nei 50 metų amžiaus.
 
Žmogaus kaulų augimas ir mineralizacija vaikystėje ir paauglystėje yra intensyviausi. Maksimali kaulų masė pasiekiama apie trisdešimtuosius metus. Vėliau kaulų masė vis mažėja; moterims kaulų masės mažėjimą dar paspartina hormonų pokyčiai artėjant menopauzei ir menopauzės metu. Teigiama, kad osteoporozės išsivystymo galimybė labai priklauso nuo to, kiek mineralų kauluose buvo sukaupta jaunesniame amžiuje, todėl bet kuriame amžiaus tarpsnyje labai svarbu net tik gaunamas su maistu kalcio kiekis, bet ir normali kalcio apykaita organizme, kuriai didelę reikšmę turi vitaminai D ir K.
 
Remiantis mūsų sukauptomis žiniomis ir patirtimi bei moksliniais duomenimis buvo sukurtas produktas Kalcikinon™, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: kalcis (kalcio karbonato pavidalu), vitaminas D3 (cholekalciferolis) ir vitaminas K2 (KINON™ – menachinonas-7) yra svarbios kaulams. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) yra patvirtinusi, kad vitaminas K ir kalcis reikalingi normaliai kaulų būklei palaikyti, o vitaminas D svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui.
 
Kalcis yra mineralinė medžiaga, gyvybiškai būtina organizmo gyvybinėms funkcijoms. Kalcio organizme yra daugiausiai iš visų mineralinių medžiagų.
Daugiausiai kalcio su maistu organizmas pasisavina iš pieno produktų, taip pat nemaža jo yra rupaus malimo miltuose, mineraliniame vandenyje, kai kuriuose vaisiuose bei daržovėse. Esant nevisavertei mitybai rekomenduojama papildyti ją kalcio karbonatu ar kitais kalcio šaltiniais.
Kuo svarbus kalcis?
  • Ši mineralinė medžiaga sudaro apie 1,5 - 2 % žmogaus svorio ir yra svarbiausia žmogaus skeleto dalis.
  • Maždaug 1 % kalcio cirkuliuoja organizme kraujo plazmoje ir patenka į visus audinius bei skysčius. Kalcis dalyvauja mažinant nervų sistemos dirglumą, reguliuoja ląstelių membranų bei kapiliarų laidumą, kraujo krešėjimo procesus.
  • Didžioji dalis (apie 99 %) viso žmogaus kūne esančio kalcio yra saugoma kauluose ir dantyse, jis yra būtinas normaliam kaulų bei dantų vystymuisi vaikams ir kaulų bei dantų būklei palaikyti suaugusiems žmonėms. Jei žmogaus mityba nevisavertė ir trūksta kalcio, organizmas, siekdamas išlaikyti reikalingą kiekį kraujyje, jį ima iš kaulų, todėl jie gali išretėti ir prasidėti osteoporozė.
 
Vitaminas D (kalciferolis) yra riebaluose tirpus vitaminas. Plačiausiai žinomos dvi vitamino D formos: randamas augaliniame maiste vitaminas D2 (ergokalciferolis) bei vitaminas D3 (cholekalciferolis), kuris gali būti sintetinamas žmogaus odoje, epidermio gilesniuosiuose sluoksniuose, veikiant ultravioletiniams (UV-B) saulės spinduliams ir šilumai. Vitamino D3 galima gauti ir iš gyvulinės kilmės maisto produktų, tačiau natūraliuose produktuose jo kiekiai nėra dideli. Daugiausia vitamino D3 randama riebioje žuvyje (lašišose, silkėse, unguriuose), kiaušinio trynyje, kepenyse, svieste, sūryje. Teigiama, kad įprastinė vakarų šalių dieta dažnai pilnai neužtikrina organizmo vitamino D poreikių. Tik šiaurės kraštų žmonės, kurie valgo daug žuvies, ruonių ar banginių mėsos bei jų riebalų, gauna pakankamą vitamino D kiekį su maistu. Vitamino D trūkumo paprastai nejaučia ir žmonės, gyvenantys ties pusiauju, kur netrūksta saulės spindulių. Vitamino D atsargos žmogaus organizme (odoje, raumenyse, riebaliniame ir kituose audiniuose) nėra gausios. Teigiama, kad šio vitamino stokoja ne mažiau kaip 50 procentų mūsų platumos gyventojų.
Vitamino D trūkumą suaugusiems žmonėms gali lemti genetiniai veiksniai, mitybos įpročiai, šviesos trūkumas vidutinėse platumose ir sergamumas kai kuriomis kepenų, inkstų ligomis bei žarnyno ligomis.
Kuo svarbus vitaminas D?
·         Šis vitaminas dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, nes padeda organizmui pasisavinti kalcį ir fosforą, palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
·         Nesant vitamino D organizme pasisavinama tik apie 15 proc. kalcio ir apie 60 proc. fosforo, todėl vitaminas D būtinas normaliam kaulų bei dantų vystimuisi, augimui bei jų būklės palaikymui.
·         Trūkstant vitamino D, vystosi rachitas. Mokslininkai ištyrė, kad vitamino D trūkumas vaikystėje ir paauglystėje, kuomet kaulai kaupia kalcį, tankėja ir intensyviai auga, padidina osteoporozės (kaulų retėjimo) išsivystymo vyresniame amžiuje pavojų.
·         Tyrimais nustatyta, kad moterims po menopauzės, kurios kasdien vartojo po 700 TV vitamino D ir 500 -1200 mg kalcio, kaulų masės praradimas ženkliai sulėtėjo.
 
Vitamino K atsargų organizmas nekaupia, kepenyse ir kauluose aptinkamas tik nedidelis šio vitamino kiekis, kurio organizmo reikmėms pakanka keletui dienų. Vitaminas K yra dviejų formų. Vitaminas K1 (filochinonas) randamas augaluose, o vitaminas K2 (menachinonas) - mėsoje, kiaušinio trynyje ir pieno produktuose. Daugiausiai vitamino K2 yra japoniškame į minkštą sūrį panašiame maisto produkte natto, kurio skonis patiktų tikrai ne visiems. Vitaminą K2 taip pat sintetina tam tikros plonųjų žarnų bakterijos pačiame organizme. Vitamino K organizme gali trūkti esant sutrikusiam virškinimui (ypač dėl ilgalaikio antibiotikų vartojimo) be to, jo dažnai tiesiog nepakankamai gaunama su maistu. Visiems jau nuo mokyklos suolo žinoma, kad vitaminas K reikalingas normaliam kraujo krešėjimui užtikrinti, tačiau palyginti neseniai mokslininkai pastebėjo šio vitamino svarbą kaulų mineralizacijos procesui.
Kuo svarbus vitaminas K2?
·         Vitaminas K2 dalyvauja kaulų mineralizacijos procese ir yra svarbus normaliai kaulų būklei. Jis paskatina osteoblastų vykdomą mineralizacijos procesą todėl yra reikalingas normalios kaulo struktūros formavimui bei palaikymui.
·         Trūkstant šio vitamino, kalcį prisijungti gebantis baltymas osteokalcinas tampa neaktyvus, todėl sutrinka mineralizacijos procesai kauluose.
·         Tyrimais nustatyta, kad vitamino K2 vartojimas moterims po menopauzės ženkliai sumažina kaulų tankio mažėjimą.
·         Menachinonas-7 (vitaminas K2 MK-7) ilgiau išlieka kraujo serume nei kitos vitamino K formos. Jis yra gerai organizmo pasisavinamas ir padeda palaikyti sveikus kaulus.
 
Maistingumas. Dviejose tabletėse (1,6 g) yra 0 g baltymų, 0,18 g angliavandenių, 0 g riebalų; energinė vertė: 2 kJ (0,5 kcal). Dviejose tabletėse yra 500 mg kalcio (62,5 % RPN*), 75 µg vitamino K2 (100 % RPN*), 25 µg vitamino D3 (1000 TV, 500 % RPN*).
100 g produkto (125 tabletėse) yra 0 g baltymų, 11,1 g angliavandenių, 0 g riebalų; energinė vertė: 126 kJ (30,3 kcal). 100 g produkto yra 31250 mg kalcio (3906 % RPN*), 4687,5µg vitamino K2 (6250 % RPN*), 1562,5 µg vitamino D3 (31250 % RPN*).
*Rekomenduojama paros norma.
 
Svarbi pastaba.
Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams.
Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos.
 
Vartojimas: rekomenduojama gerti po 1-2 tabletes per dieną valgio metu.
 
Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
 
Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
Grynasis kiekis: 60 tablečių (48 g).
 
Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveicarija
Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.
Kaina 10,22 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")
Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis") Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: KALCIKINON kapsulės N60 (UAB "Valentis")
Paskutinės žiurėtos prekės
Prekės įdėtos į prekių krepšelį
Peržiūrėti paskutines žiūrėtas prekes
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Eur
Jūsų krepšelis tuščias